Jdi na obsah Jdi na menu

HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ VZDĚLÁVÁNÍ VE 2.POLOLETÍ ŠKOLNÍHO RKU 2019/2020

27. 8. 2020

Klasifikace výsledků vzděIávání žáka za druhé pololetí školního roku 2019/20 bude provedena na základě těchto podkladů: 1) Hodnocení získaná v druhém pololetí v době prezenční výuky - v období do 10.3.2020 2) Podpůrně podklady pro hodnocení získané v době, kdy se žáci základních škol účastnili ve škole vzdělávacích aktivit formou školních skupin - l.st. od 25.5. 3) Podpůrně hodnocení výsledků vzdělávání za první pololetí 2019/20 4) Podpůrně ze všech podkladů, které byly získány při vzdělávání na dálku - celkový přístup žáka v komunikaci s vyučujícím v průběhu vzdělávání na dálku: snahu Žáků o pravidelnou práce při vzdělávání na dá!ku odevzdávání úkolů samostatnou práci žáků a samostudium během vzděIávání na dálku a její výsledky četbu související se zadanými úkoly portfolia žáků zvládnutí technologií během vzdělávání na dálku zapojení žáka do aktivit nad rámec výuky.