Jdi na obsah Jdi na menu

PERSONÁLNÍ OBSAZENÍ

27. 8. 2020

 

Personální obsazení pro školní rok 2020/2021

 

Ředitelka školy:

Mgr. Hana Dlouhá                                            Čj 7.roč.                                       Koordinátor projektů OP VVV, PPUČ                                                                              M  1.+2.roč.                                 Koordinátor  ŠVP

                                                                                                                         Výchovný poradce                                                                                                                                                         Šablony II- vedoucí klubů


 

Zastupující ŘŠ:

Bc. V. Polanská pro I.st.

Mgr. M. Jelínek pro II.st.


 

Třídní učitelé:

Bc. V. Polanská               3., 4., 5., třída              Vv, Čj - 9.roč.                                 Vedoucí učitelka 1. stupně

Eva Svobodová               1., 2, třída                   Čj - 8.roč.

Bc. Š. Kadlecová             6. třída                        Tv, Vv, Nj, INF

Mgr. M. Jelínek                7. třída                        M, Tv, SPD, FG, Ov

Z. Randa                        8. třída                        Aj, Kaj, Ov, Hv, MA                        IT pomocník 

N. Kučerová                    9. třída                        Čj, D, Z, Hv, Pč - I.st., Pvd             Garant prevence, kariérové porad.

                                                                                                                           Správce webových stránek


 

Učitelé bez třídnictví:

Mgr. M. Vojíř                                                     Fy, Pvh

Ing. B. Tyrová                                                   Př, Ch                                         Koordinátorka enviromentální výchovy

Mgr. J. Svoboda                                                 M


 

Školní družina:

H. Schadeová                                                                                                     Vedoucí vychovatelka


 

Mateřská školka:

I. Höhnlová                                                                                                        Vedoucí učitelka MŠ

L.Urbanová


 

Technický úsek:

K. Chlupáčová                                                                                                  Hospodářka školy

A. Sedlák                                                                                                         Školník

N. Silná                                                                                                            Vedoucí školní kuchyně, kuchařka

M. Rödlová, H.Klímová                                                                                      Uklízečky

                                                                                                       


 

Externí pracovníci:

R. Grahsberger                                                                                                  Správce IT

N. Nikolov                                                                                                         Správce účetního programu

J. Vopat                                                                                                            BOZP