Jdi na obsah Jdi na menu

Nový školní rok 2023/2024

14. 9. 2023

ZAČAL NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

4.9. začal pro všechny školáky nový školní rok. Opět jsme se sešli před školou, přivítali jsme nové žáky, zejména pro prvňáčky to byl významný den.

Přejeme všem dětem, rodičům i učitelům, aby školní rok proběhl bez problémů, abychom se vzájemně rádi potkávali a těšili se, že něco společně zažijeme, poznáme a také se naučíme. Deváťákům budeme držet palce u přijímaček.

Co nás čeká – v září adaptační dny, v listopadu lampionový průvod, v prosinci tradiční akce spojené s Vánoci, v lednu školní ples, na jaře Masopust, Čarodějnice, Noc s Andersenem a pak už jen výlety, oslava výročí školy, rozloučení se školou na chatě Archa a zase prázdniny.       

Děkujeme panu Mackurovi , jehož zásluhou máme školu každý rok o něco krásnější. Letos došlo k celkové rekonstrukci učebny českého jazyka, opravě spisovny a učebny IT. Velkou radost nám udělala rekonstrukce části chodby v přízemí.

Také děkujeme panu starostovi za obrazy, které se staly součástí výzdoby nově zrekonstruované učebny.

 

                                                                                               Učitelé ZŠ a MŠ Pernink

 

 

Začal nový školní rok