Jdi na obsah Jdi na menu

Začínáme školní rok 2023/2024

1. 9. 2023

svetluska.jpgŠkolní rok 2023/2024 pro děti v mateřské škole začal velkou změnou. Už se nejmenujeme Bubáčci, pošťák nám přivezl novou kamarádku, je to Světluška a jmenuje se Amálka. Proto si nově říkáme Světlušky. Je nás 17 dětí a 4 z nás se budou příští rok moc těšit do základní školy, kterou všichni dobře známe. Paní učitelky Lucka a Dáša nám každých 14 dní otevřou jednu tajemnou komnatu našeho školkového hradu a Světluška Amálka nás jimi provede a naučí nás při tom mnoho nového. Už v září vyrazíme na společný výlet za zvířátky do Zooparku v Chomutově a pojedeme i do tamního safari parku. O to dobrodružnější to bude, že pojedeme vlakem i autobusem hromadnou dopravou. Moc se těšíme.

Školku máme otevřenou od 6,30 hod do 16,30 hod, je tu spousta zábavy a hraček. Hodně chodíme ven, povídáme si a zpíváme. Hrajeme různé hry a moc nás to baví.